5/5

Puidust kindlus Pöide

Original price was: 65.00€.Current price is: 52.00€.

Puidust fort “Pöide” on meie väikseim kindlus, mis on kaunistatud puidu- ning kivimustriga ja sisaldab mitmeid liikuvaid detaile. Linnuse põhiosad on ümberpaigutatavad ja mängu ajal saab eemaldada korruseid, seinu ja katuseid. Komplekt sisaldab 1 väikest väravat, 2 suurt nurgatorni, 2 väikest nurgatorni ja 3 müüri.

 

Toote sisu: 178 osa, tamiil, liim, juhend.

Toote mõõtmed: 49 x 49 x 27 cm (19 x 19 x 10,5 tolli)

Toote kaal: 1,68 kg.

Materjalid: 4 mm kasevineer, mõningad väiksemad detailid 3 mm.

Paki mõõtmed: 39 x 28,5 x 6,5 cm

Paki kaal: 2,8 kg.

TASUTA tarne pakiautomaati alates 45€

Turvalised maksed

Kirjeldus

Puidust kindlus Pöide on meie mängukindluste perekonna väikseim linnus. Keskaja ehitis on kaunistatud puidu- ning kivimustriga.

Lapse kujutlusvõime ning näpuosavuse arendamiseks oleme tootele lisanud liigutatavad redelid, avanevad luugid, uksed ning tõstetav väravavõre. Linnuse tornid ning väike värav on korruste kaupa avatavad, mis lisab mängitavust ja võimaldab kogeda põnevaid seiklusi ka kindluse sisemuses. Torne, müüre ning väravaid on võimalik omavahel erinevas järjekorras kokku pannes, ehitada mitmeid erinevaid põrandaplaaniga kindlusi.

Kui Pöide kindlus jääb väikeseks või fantaasiale on vaja lisada värskust, siis on võimalik kindlust ka suuremaks ehitada, lisades sellele üksikult müüdavaid lisadetaile, mille leiate meie e-poest.

 

Forti mõõtmed sobivad ideaalselt Lego® tegelastega mängimiseks.

Mänguasi on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja tootmisel on järgitud jätkusuutlikkuse põhimõtteid.

TÄHELEPANU! Toode on konstruktor. Pakendis saabuvad teile vineerist väljalõigatud detailid, mis tuleb juhendi järgi ise kokku liimida. Komplektiga on kaasas kõik vajalik toote kokkupanekuks. Kui ostate toote oma lapsele, siis soovitame võimalusel meisterdada seda koos temaga, kuna nii veedate koos täisväärtuslikku aega ja see on hindamatu.

HOIATUS! Väikesed osad. Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele.

Kindlus on mõeldud 5-aastastele ja vanematele lastele.

Tootel on CE märgis.

ce

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.