Meist

Meist 2
Kes me oleme ja kuidas mõtleme

Ettevõtte lugu

Tere tulemast Artem Arbori maailma, kus pühendume looduslikest materjalidest valmistatud ainulaadsete esemete loomisele ning Teie ideede teostamisele. Oleme uhked, et saame jagada meie kirge keskkonnasõbraliku tehnoloogia ja käsitöömeistrite oskusteabe ühendamisel.
Meie lugu algas lihtsast soovist liita meie käsitööhobi, loodusarmastus ja nutikas tehnoloogia, eesmärgiga vähendada maailmas plastiku liigkasutust. Aastal 2022 asutasime meie, Erik ja Märt, ettevõtte Artem Arbor OÜ, võttes eesmärgiks luua kvaliteetseid, keskkonnasõbralikke ja funktsionaalseid puittooteid CNC laseril.
Kuna Märt oli mõned aastad varem saanud kahekordseks isaks ja Erik pea samal ajal kahekordseks onuks, siis oli mõlemal selge, kui palju on plastikut just laste mänguasjatööstuses. Nii saigi esimeseks sihiks võetud mänguasjad ning inspiratsiooni nende väljatöötamiseks ei tulnud kaugelt otsida. Lastele mõeldud tooteid disainides soovime kaasa aidata ka laste motoorika ja loovuse arengule ning üldteadmiste kasvule. Tänaseks oleme loonud vineerist kindluste sarja, kuhu hetkel kuuluvad mitmed kindlused, piiramismasinad ja sõdurid. Hetkel käib kibe töö, et luua sarnane tootesari ka mänguhobustele ja nukumajadele.

Originaaltoodetele lisaks pakume ka joonestamise ja modelleerimise, laserlõikuse ja graveerimise teenust, kus seni oleme koostööd teinud näiteks 2023. aastal toimunud keskkonnahoidliku Noorte laulu-ja tantsupeoga, Eesti suurima tootevalikuga ökopoe Ökosahvriga ning Tallinna linnavalitsusega seoses Tallinn - Euroopa roheline pealinn projektiga.
44
Erinevat originaaltoodet
Meie tootevalikus on üle 40 erineva unikaalse ja loodusõbraliku disainilahenduse.
Nagu ka meie nimi Artem (ladina keeles kunst) ja Arbor (ladina keeles puu) vihjab, põhineb meie filosoofia armastusel puidutöö ja looduse vastu. Soovime läbi enda panuse muuta maailma paremaks kohaks. Täname, et olete osa meie teekonnast.

Meeskond

Erik Pappel – Maailmarändur, unistaja, tervisesportlane. Õppis Tartu Ülikoolis arheoloogiat ja etnoloogiat, aga karjääri tegi hoopis spordiandmetega tegelevas ettevõttes, tõustes seal dekaadiga andmesisestajast Eestis tootmisjuhini Filipiinidel. Hetkel tegeleb Erik ettevõtte arendamise kõrval ka enda pesa punumisega.

Märt Tammisaar - Tasakaalukas, innovatiivne, hea pingetaluvusega. Õppis Tallinna Ülikoolis töö- ja tehnoloogia õpetuse õpetajaks ning hetkel töötab juba seitsmendat aastat ka samas ametis. Märt on lahendustele orienteeritud ning hoiab kõik masinad õlitatult jooksmas.

Präänik – Armas, karvane, mänguhimuline. Kui söömise, magamise ja putukate püüdmise kõrvalt aega üle jääb, siis tegeleb ta meie motiveerimise ja toodete testimisega - olgu selleks siis nukumajadel turnimine või kindluses mängimine. Präänik on ka väga detailidele orienteeritud - nuuskimata ja närimata ei jää ükski detail.
Erik - Kodu

Erik Pappel

Asutaja
+372 53 44 1908
erik@arar.ee

Märt - Kodu

Märt Tammisaar

Asutaja
+372 53 41 1356
märt@arar.ee

Pränsu - Kodu

Präänik

Motivaator
+372 53 44 1908
präänik@arar.ee

Miks valida meid?

Parim valik sinu lapsele

Meie tooteid eristab konkurentidest meie unikaalsus, personaalsus, loodussõbralikkus ja sobivus teiste toodetega.

Unikaalsus7
Unikaalsus

Meie kaupluses on kõik Artem Arbori disainitud originaaltooted.

Personaalsus
Personaalsus

Teenuste osas oleme väga paindlikud ja kliendile orienteeritud.

growth
Loodussõbralikkus

Pidades silmas loodust, kasutame keskkonnasõbralikke materjale ning taaskasutame oma tootmisprotsessi jääke.

blocks
Sobivus teist mänguasjadega

Kindluste sari on disainitud Lego System A/S mänguasjade suurusi arvesse võttes.

Puidust mängukindluse suur värav ja Lego