5/5

Puidust kindlus Reval

115.00

Puidust kindlus Reval on meie suurim kindlus, mis on kaunistatud puidu- ning kivimustriga ja sisaldab mitmeid liikuvaid detaile. Linnuse põhiosad on ümberpaigutatavad ja mängu ajal saab eemaldada korruseid, seinu ja katuseid. Komplekt sisaldab 1 suurt väravat, 1 väikest väravat, 4 suurt nurgatorni ja 11 müüri.

 

Toote sisu: 377 osa, tamiil, liim, juhend.

Toote mõõtmed: 98 x 82 x 27 cm (38 x 32 x 10,5 tolli)

Toote kaal: 3,62 kg.

Materjalid: 4 mm kasevineer, mõningad väiksemad detailid 3 mm.

Paki mõõtmed: 40 x 32 x 8 cm

Paki kaal: 5,6 kg.

TASUTA tarne pakiautomaati alates 45€

Turvalised maksed

Kirjeldus

Puidust kindlus Reval on meie mängukindluste perekonna suurim linnus. Keskaja ehitis on kaunistatud puidu- ning kivimustriga. Lapse kujutlusvõime ning näpuosavuse arendamiseks oleme tootele lisanud liigutatavad redelid, avanevad luugid, uksed ning tõstetavad väravavõred. Linnuse suure värava sisemised seinad ja ülemised korrused on eemaldatavad, tänu millele on võimalik mängida ka värava sees. Samuti on kõik tornid ning väike värav korruste kaupa avatav, mis lisab mängulisust veelgi. Torne, müüre ning väravaid on võimalik omavahel erinevas järjekorras kokku pannes, ehitada mitmeid erinevaid põrandaplaaniga kindlusi. Kui Revali kindlus jääb väikeseks või fantaasiale on vaja lisada värskust, siis on võimalik kindlust veelgi suuremaks ehitada, lisades sellele üksikult müüdavaid lisadetaile, mille leiate meie e-poest.

 

Forti mõõtmed sobivad ideaalselt Lego® tegelastega mängimiseks.

Mänguasi on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja tootmisel on järgitud jätkusuutlikkuse põhimõtteid.

TÄHELEPANU! Toode on konstruktor. Pakendis saabuvad teile vineerist väljalõigatud detailid, mis tuleb juhendi järgi ise kokku liimida. Komplektiga on kaasas kõik vajalik toote kokkupanekuks. Kui ostate toote oma lapsele, siis soovitame võimalusel meisterdada seda koos temaga, kuna nii veedate koos täisväärtulslikku aega ja see on hindamatu.

HOIATUS! Väikesed osad. Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele.

Kindlus on mõeldud 5-aastastele ja vanematele lastele.

Tootel on CE märgis.

ce

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.