5/5

Mängusõdur Vibukütt I

2.00

Mängusõdur Vibukütt I kuulub meie puidust kindluste sarja, mille teisteks toodeteks on kindlused ja nende detailid, piiramismasinad ning teised mängusõdurid.  Värvi sõduri rüü ning relvastus, anna talle nimi ja jutusta oma seiklus fantaasiaküllases keskajas.

 

Toote mõõtmed: 36 x 15 x 53 mm

Materjal: 4 mm kasevineer

TASUTA tarne pakiautomaati alates 45€

Turvalised maksed

Kirjeldus

Mängusõdur Vibukütt I on üks osa suuremast keskaegsete kindluste sarjast. Mehike on kaunistatud detailsete graveeringutega nii esi- kui ka tagaküljel. Lapse motoorika ja kujutlusvõime arendamiseks on toodet võimalik ka värvida. Selleks sobivad nii pliiatsid, vildikad kui ka puidule mõeldud värvid. Kaunista sõdur, anna talle nimi ning jutusta oma lugu fantaasiaküllases keskajas.

 

Mänguasi on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja tootmisel on järgitud jätkusuutlikkuse põhimõtteid.

TÄHELEPANU! Toode on konstruktor. Pakendis saabuvad teile vineerist väljalõigatud detailid, mis tuleb ise kokku panna. Komplektiga on kaasas kõik vajalik toote kokkupanekuks. Toode on liimivaba.

HOIATUS! Väikesed osad. Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele.

Tootel on CE märgis.

ce

 

Keskajal kuulus kindlust piirava armee hulka vibukütid, kes tulistasid nooli kaitserajatistel asuvate sõdurite pihta või leegitsevaid nooli, et süüdata kindluses asuvaid puitehitisi. Iga vibukütt kandis endaga ligi 24 noolt, mida kanti nooletupes, suruti enda ette maha või pandi lihtsalt vöövahele. Kui need ära lasti, toodi varustusvagunitest laskemoona juurde. Ka kaitsjad kasutasid vibusid ründajate vastu, tulistades nende pihta nii tornidel kui müüridel paiknevatest laskeavadest.

Põnev fakt! Osavamad keskaja vibukütid suutsid lasta ligikaudu 12 noolt minutis.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.